O společnosti

WTtech.CZ je společnost s dlouholetými zkušenostmi v oboru experimentální aerodynamiky, působící na širokém poli aktivit, mezi něž patří zejména vývoj a výzkum zkušebních a měřících zařízení, jako jsou aerodynamické tunely a jejich příslušenství, vývoj software na zpracování dat, poradenská činnost v oblasti aerodynamiky a příprava výzkumných projektů.

Je schopna zajistit řešení problematiky a úloh v oblasti zkušebnictví jako je řízení pohonných jednotek, ovládání víceosých manipulátorů a traverzérů, sběr a zpracování naměřených dat z různých zařízení a přístrojů, jejich vzájemnou komunikaci, integraci a synchronizaci. Použitím nejnovějších technologií společnost plní všechny tyto úkoly vždy s individuálním přístupem k požadavkům klienta, vše s rychlou a nákladově efektivní realizací.

WTtech.CZ je oficiálním systémovým integrátorem společnosti National Instruments a výhradním zástupcem společnosti Scanivalve Corp. pro Českou republiku, Slovensko a Polsko.

Samozřejmostí je používání nejnovějších technologií a nástrojů dostupných na trhu pro co nejrychlejší a cenově optimální splnění záměrů zákazníka. Pracovníci společnosti WTtech.CZ jsou připraveni nabídnout i Vám své služby a dovednosti a podílet se na úspěšném řešení Vašich projektů.

Mezi hlavní činnosti společnosti patří:

  • vývoj, konstrukce a dodávky zkušebních a měřicích zařízení v oblasti experimentální mechaniky tekutin (aerodynamické tunely, váhy, manipulátory, traverzéry, příslušenství)
  • vývoj měřicího a řídícího softwaru, zpracování naměřených dat
  • vývoj, konstrukce a dodávky speciálních jednoúčelových zkušebních a měřicích zařízení a přípravků dle požadavků zákazníka
  • poradenství v oblasti aerodynamiky a přípravy výzkumných a vývojových projektů
  • projektové řízení