text o společnosti

Společnost byla založena pracovníky s dlouholetými zkušenostmi v oboru experimentální aerodynamiky, výzkumu a vývoji aerodynamických tunelů a jejich příslušenství.

WTtech.CZ nabízí produkty a služby v oblasti vývoje, výzkumu, konstrukce a výroby zkušebních a měřících zařízení včetně dodávek měřicího a řídícího softwaru. WTtech.CZ je systémovým integrátorem společnosti National Instruments a výhradním zástupcem společnosti Scanivalve Corp. pro Českou republiku, Slovensko a Polsko.

 

Moderní aerodynamická laboratoř a zvláště pak systém měření v ní používané v sobě kumulují prakticky všechny typické úlohy a technologie v oblasti zkušebnictví jako jsou: řízení pohonných jednotek, ovládání víceosých manipulátorů a traverzérů, sběr a zpracování naměřených dat z různých zařízení a přístrojů s různými frekvencemi čtení (od jednotlivých Hz až po desítky kHz), jejich vzájemnou komunikaci po různých sběrnicích, integraci, synchronizaci apod. Samozřejmostí je používání nejnovějších technologií a nástrojů dostupných na trhu pro co nejrychlejší a cenově optimální splnění záměrů zákazníka. Pracovníci společnosti WTtech.CZ jsou připraveni nabídnout i Vám své služby a dovednosti a podílet se na úspěšném řešení Vašich projektů.